ضیافت افطاری و گردهمایی اهالی فرهنگ و هنر در شهرستان دماوند

ضیافت افطاری و گردهمایی اهالی فرهنگ، هنر و رسانه شهرستان دماوند
به‌مناسبت گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی ضیافت افطاری و گردهمایی اهالی فرهنگ، هنر و رسانه شهرستان دماوند در مجتمع رفاهی میلاد برگزار شد.
در این مراسم که هنرمندان و فرهیختگان شهرستان دماوند حضور داشتند، ابتدا قرآن توسط قاری محترم اسداللهی قرائت شد.سپس حسین‌زاده معاون فرهنگی حوزه هنری استان تهران پیرامون فعالیت حوزه‌های هنری در استان تهران و تشریح برنامه‌های این حوزه در سال ۱۴۰۳ پرداخت.
در ادامه این مراسم از هنرمند شهرستان آقای سیاوش فضلی به پاس خدمات هنری تقدیر به‌عمل آمد. در ادامه برنامه کارگردان شهرستان محمود ناظری از کارگردانان عرصه مستند و داستانی، ضمن گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی یاد و خاطره شهید آوینی را گرامیداشت داشت.
شعر خوانی شاعران، عزیز سهرابی، امیرحسین محمدی، متین وفا، خاطره گویی جانباز و آزاده سرافراز سعید رمضانعلی از ماه رمضان در دوران اسارت و اجرای گروه سرود منتظران مهدی مدرسه امام رضا(ع) از دیگر برنامه‌های متنوع این مراسم بود.
شایان به ذکر است این مراسم به همت حوزه هنری شهرستان دماوند برگزار گردید.
بزرگترین سرمایه ما در حوزه هنری هنرمندان هستند، تاکنون 7 دفتر حوزه هنری در شرق و غرب و جنوب غرب استان تهران فعال شده است
حمید حسین‌زاده، معاون فرهنگی حوزه هنری استان تهران در مراسم ضیافت افطاری و گردهمایی اهالی فرهنگ، هنر و رسانه شهرستان دماوند اظهار داشت: امسال نیز همچون سال‌های گذشته در کنار شما هستیم و طرح ها و ایده های ضیافت افطاری و گردهمایی اهالی فرهنگ، هنر و رسانه شهرستان دماوند را می شنویم و فضاهای جدیدتری را در حوزه های هنری رقم خواهیم زد.
وی افزود: مدیران حوزه هنری استان و دفاتر شهرستان جوان هستند که تاکنون 7 دفتر را در شرق و غرب و جنوب غرب استان تهران فعال کردیم که انشالله در ماه های آینده دو دفتر دیگر در شهرستان های استان نیز به این دفاتر اضافه می کنیم.
معاون فرهنگی حوزه هنری استان تهران گفت: بزرگترین سرمایه ما در حوزه هنری هنرمندان هستند که پای انقلاب اسلامی و نظام ایستاده‌اند و بدانید که اگر هرچه بودجه اختصاص دهیم ولی فعالیت فرهنگی صورت نگیرد و هنرمندی نباشد و یا اعتقادی به کار فرهنگی نداشته باشد، کار پیش نمی رود.

لطــفا نظـر خـود را بـنـویـسیـد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *